



Dörrhandtag Beslag DesignHelix 200 Modul KomplettAntik Brons
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 195 kr1 499 kr
Spara 20 %
Kampanj
12 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Helix 200 Modul Komplett
Antik Brons1 195 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dörrhandtag Beslag Design Helix 200 Modul Komplett är ett komplett dörrhandtag i elegant design. Dörrhandtaget och nyckelhålet passar till dörrar som är 35–48 mm djupa. Dörrhandtaget är anpassat efter skandinavisk standard för modullås. Nyckelskylt och komplett monteringssats är inkluderad.
Varumärke
Beskrivning
Dörrhandtag Beslag Design Helix 200 Modul Komplett är ett komplett dörrhandtag i elegant design. Dörrhandtaget och nyckelhålet passar till dörrar som är 35–48 mm djupa. Dörrhandtaget är anpassat efter skandinavisk standard för modullås. Nyckelskylt och komplett monteringssats är inkluderad.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 751010-41M |
| Färg | Antik Brons |
| Längd | 150 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Zink/Aluminium |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Serie | Helix |
| Typ | Dörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 35-48 mm |
| EAN-nr | 7316180024686 |
