
Dörrhandtag Beslag Design Kastrup 04 Rostfritt med Nyckelskylt
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 399 kr
329 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dörrhandtag från Beslag Design i rostfritt stål för innerdörrar som passar till dörrar som har en tjocklek på 35-60 mm. Nyckelskylt. Skruvar och komplett monteringssats medföljer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dörrhandtag från Beslag Design i rostfritt stål för innerdörrar som passar till dörrar som har en tjocklek på 35-60 mm. Nyckelskylt. Skruvar och komplett monteringssats medföljer.
Recensioner
Anna BVerifierad köpare
för 1 månad sedanJättefina och stilrena!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 890002-41 |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 120 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 16 mm |
| CC-mått | 30 mm |
| Utförande | rostfritt |
| Serie | Kastrup |
| Tjocklek Lucka | 31-71 mm |
| Produkttyp | Dörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 35-60 mm |
| EAN-nr | 7316180020428 |

