
Dörrhandtag Beslag DesignSkagen med NyckelskyltKrom
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 379 kr
!
251 kr 281 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

Skagen med Nyckelskylt
Krom 251 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Modernt dörrhandtag från Beslag Design för innerdörrar som passar dörrar som har en dörrbladstjocklek på 35-60 mm. Nyckelskylt, skruv och komplett monteringssats ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 75013-41 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 30 mm |
| Längd | 112 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Material | zink |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 19,3 mm |
| Utförande | krom |
| Tjocklek Lucka | 35-60 mm |
| Serie | Skagen |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 35-60 mm |
| EAN-nr | 7316180020336 |




