Dörrhandtag Millers 918Järn
311 kr
30 dagars prisgaranti

Dörrhandtag Millers 918
Järn
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag från Miller`s som monteras med träskruv eller genomgåenge skruv. För dörrtjocklek 38-42 mm.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Innerdörrhandtag från Miller`s som monteras med träskruv eller genomgåenge skruv. För dörrtjocklek 38-42 mm.
Recensioner
Börje JVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalité till bra pris ⁰
Lars LVerifierad köpare
för 3 år sedanBra kvalitet och snabb leverans
+ Smidig
- Inga
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | A6673-J-EKO |
| Färg | Järn |
| Längd | 115 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 55 mm |
| Ytbehandling | Järn |
| Produkttyp | Innerdörrhandtag |
| Detaljer | 1 st innehåller 1 set |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| EAN-nr | 7391186945319 |
