Dörrhandtag Millers 92425 med Nyckelskyltar
468 kr
30 dagars prisgaranti

Dörrhandtag Millers 92425 med Nyckelskyltar
468 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag och nyckelskyltar från Miller`s som monteras med genomgåenge skruv. För dörrtjocklek 38-42 mm.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Innerdörrhandtag och nyckelskyltar från Miller`s som monteras med genomgåenge skruv. För dörrtjocklek 38-42 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 1071-CH1-EKO |
| Färg | Matt Krom |
| Längd | 120 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 55 mm |
| Ytbehandling | Matt Krom |
| Produkttyp | Innerdörrhandtag |
| Detaljer | 1 st innehåller 1 set |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| EAN-nr | 7391186924253 |
