
Innerdörrhandtag Beslag Design Helix
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.877 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Helix
877 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Innerdörrhandtag Helix från Beslag Design med en rå känsla av elegant industrialism. Handtaget har en lättrad yta som sticker ut och ger en behaglig känsla vid beröring. Dörrhandtaget har en återfjädrande fjäder vilket gör att dörrhandtaget alltid går tillbaka till sin grundposition. Passar Beslag Designs serier Helix & Pitch samt Crest & Flat.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Innerdörrhandtag Helix från Beslag Design med en rå känsla av elegant industrialism. Handtaget har en lättrad yta som sticker ut och ger en behaglig känsla vid beröring. Dörrhandtaget har en återfjädrande fjäder vilket gör att dörrhandtaget alltid går tillbaka till sin grundposition. Passar Beslag Designs serier Helix & Pitch samt Crest & Flat.
Dörrbladstjocklek: 35-48 mm. Dörrhandtaget är anpassat efter skandinavisk standard. Standard nyckelskylt och komplett monteringssats är inkluderad.
Recensioner
Hans KVerifierad köpare
för 1 månad sedansnygg som påminner om en konkurrent som ärr betydligt dyrare Snabb leverans!
Magnus FVerifierad köpare
för 2 månader sedanSnyggt och bra!
Linus SVerifierad köpare
för 6 månader sedanSnygga och robusta
NilsVerifierad köpare
för 2 år sedanBra känsla i handtaget.
Shamiram CVerifierad köpare
för 2 år sedanSå fina och bra kvalité
Hülya KVerifierad köpare
för 4 år sedanDe är fantastiska jag är jättemycket nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik, Mässing, Mörk Brons, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 150 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Metall, Zink/Aluminium |
| Djup | 65, 67 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Serie | Helix |
| Typ | Dörrhandtag, Innerdörrhandtag |
| Utförande | Skandinavisk Standard |
| Passande Dörrtjocklek | 35-48 mm |
| Låsbar | Nej |


