Innerdörrhandtag Beslagsboden B290
fr.196 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

B290
196 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Innerdörrhandtag från Beslagsboden med en grepplängd på 120 mm.
Fräscha dörrhandtag ger inte bara dina innerdörrar utan även hela ditt hem en extra känsla av design och hemtrevnad. De är lättare att montera än du kanske tror!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B290KMNSB |
| Färg | Mattborstad Krom |
| Längd | 120 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Djup | 50 mm |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Antal | 1, 3 st/frp |

