Innerdörrhandtag Beslagsboden B868
fr.308 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

B868
308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag Beslagsboden B868 är ett innerdörrhandtag. Det är tillverkad av polerad krom med grepp i stål.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Innerdörrhandtag Beslagsboden B868 är ett innerdörrhandtag. Det är tillverkad av polerad krom med grepp i stål.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 140 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 53 mm |
| Höjd | 53 mm |
| Ytbehandling | Polerad |
| Typ | Innerdörrhandtag |
