Innerdörrhandtag Beslagsboden B868Vit
311 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

B868
Vit
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag Beslagsboden B868 är ett innerdörrhandtag. Det är tillverkad av polerad krom med grepp i stål.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Innerdörrhandtag Beslagsboden B868 är ett innerdörrhandtag. Det är tillverkad av polerad krom med grepp i stål.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B868XKN |
| Färg | Vit |
| Längd | 140 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 53 mm |
| Höjd | 53 mm |
| Ytbehandling | Polerad |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| EAN-nr | 7391447087505 |

