Innerdörrhandtag HOPPE Amsterdam E1400 37-40 WC
Rek. pris 1 133 kr
fr.737 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Amsterdam E1400 37-40 WC
737 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Innerdörrhandtag HOPPE Amsterdam E1400 37-40 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-40 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE Amsterdam E1400 37-40 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-40 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F1 Alu/F69 Rostfri, F69 Rostfri, F96-1 R Mattsvart |
| Längd | 190 mm |
| Material | Aluminium, Rostfritt |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Serie | Amsterdam |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-40 mm |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål |
