Innerdörrhandtag HOPPE London 113RH 37-42 NyckelskyltF1 Alu. Silver
476 kr
30 dagars prisgaranti

London 113RH 37-42 Nyckelskylt
F1 Alu. Silver
476 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag HOPPE London 113RH 37-42 Nyckelskylt är ett innerdörrhandtag med delad sprint för säkert montage. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE London 113RH 37-42 Nyckelskylt är ett innerdörrhandtag med delad sprint för säkert montage. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Dokument
Recensioner
SebastianVerifierad köpare
för 5 månader sedanProdukten ser bra ut men upplevdes som ”billig” vid installation.
+ Snygg
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H1676601 |
| Färg | F1 Alu. silver |
| Längd | 190 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Ytbehandling | Aluminium |
| Serie | London |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-42 mm |
| EAN-nr | 4012789067668 |

