Innerdörrhandtag HOPPE Malaga M166 F71 37-42 Nyckelskylt
402 kr
30 dagars prisgaranti

Malaga M166 F71 37-42 Nyckelskylt
402 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag HOPPE Malaga M166 F71 37-42 Nyckelskylt är ett innerdörrhandtag med nyckelskylt. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE Malaga M166 F71 37-42 Nyckelskylt är ett innerdörrhandtag med nyckelskylt. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H3611595 |
| Färg | F71 Mässing |
| Längd | 190 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Ytbehandling | Mässing |
| Serie | Malaga |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-42 mm |
| EAN-nr | 4012789630916 |

