Innerdörrhandtag HOPPE Malaga M166 F71 37-42 WC
571 kr
30 dagars prisgaranti

Malaga M166 F71 37-42 WC
571 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Innerdörrhandtag HOPPE Malaga M166 F71 37-42 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE Malaga M166 F71 37-42 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti.
Dokument
Recensioner
Caroline HVerifierad köpare
för 4 år sedanJätte fint och klassisk.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H3611624 |
| Färg | F71 Mässing |
| Längd | 190 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Ytbehandling | Mässing |
| Serie | Malaga |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-42 mm |
| EAN-nr | 4012789630978 |

