Innerdörrhandtag HOPPE Utrecht E1444 37-42 WC
287 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Utrecht E1444 37-42 WC
287 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag HOPPE Utrecht E1444 37-42 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Delad sprint för säkert montage. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE Utrecht E1444 37-42 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Delad sprint för säkert montage. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Dokument
Recensioner
William YVerifierad köpare
för 2 månader sedanUtmärkt kvalité! Enkel installation och bättre än jämförbara handtag som är dyrare.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H3995103 |
| Färg | F69 Rostfri |
| Längd | 190 mm |
| Material | Rostfritt |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Ytbehandling | Stål |
| Serie | Utrecht |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-42 mm |
| EAN-nr | 4012789434736 |

