Innerdörrhandtag HOPPE Verona M151 37-40 WC
fr.1 483 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Verona M151 37-40 WC
1 483 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag HOPPE Verona M151 37-40 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE Verona M151 37-40 WC är ett innerdörrhandtag med WC-tillbehör. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Dokument
Recensioner
Jonatan FVerifierad köpare
för 1 år sedanBra, snygga, lite trög i nyckelvredet.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H2880822H |
| Färg | F71 Mässing, F72 Matt Mässing |
| Längd | 190 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Ytbehandling | Mässing |
| Serie | Verona |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-40 mm |
