Innerdörrhandtag HOPPE Verona M151 37-42 Nyckelskylt
fr.1 123 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Verona M151 37-42 Nyckelskylt
1 123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innerdörrhandtag HOPPE Verona M151 37-42 Nyckelskylt är ett innerdörrhandtag med nyckelskylt. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Innerdörrhandtag HOPPE Verona M151 37-42 Nyckelskylt är ett innerdörrhandtag med nyckelskylt. Med sin unika fastsättning med Kvick-i-Sprint blir montaget stabilare och behöver inte heller återskruvas efter montaget. Dörrtjocklek 37-42 mm, 10 års funktionsgaranti. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F71 Mässing, F72 Matt Mässing |
| Längd | 190 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Ytbehandling | Mässing |
| Serie | Verona |
| Produkttyp | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 37-42 mm |
