
Handtag Beslag Design 1353Svart, Längd: 142 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 99 kr
78 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart
CC-mått:
192 mm
Längd:
142 mm

1353
Svart, Längd: 142 mm
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stilrent handtag från Beslag Design som är en populär klassiker.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Polerad mässing är blank mässing som inte åldras eller patineras med tiden då den är lackerad och inte kommer i kontakt med luft eller andra element.
Obehandlad mässing är varken polerad eller lackerad. Den kommer direkt från svarven och har en rå matt yta av ren mässing och åldras och patineras väldigt fort.
Polerad mässing är blank mässing som inte åldras eller patineras med tiden då den är lackerad och inte kommer i kontakt med luft eller andra element.
Obehandlad mässing är varken polerad eller lackerad. Den kommer direkt från svarven och har en rå matt yta av ren mässing och åldras och patineras väldigt fort.
Recensioner
EmmaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans och jättefina handtag!
Eva OVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga, bra pris. Behövde komplettera likadana handtag med cc 96 mm med ett med cc 87. Bra att det fanns.
ChristerVerifierad köpare
för 4 år sedanErsatte gamla handtag av plastmaterial som var trasiga och lagade
+ De nya handtagen passade perfekt och är stabiligare
Johan WVerifierad köpare
för 5 år sedanKanonbra handtag och snabb leverans!
Gunilla E BVerifierad köpare
för 8 år sedanTom med postgången flötpå galant. Handtagen är i påse ett tag till ca 1 vecka. Glad påsk.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 330632-11 |
| Färg | Mattsvart |
| CC-mått | 192 mm |
| Längd | 142 mm |
| Bredd | 7 mm |
| Djup | 34 mm |
| Serie | 1353 |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180007658 |

