
Handtag Beslag Design 1690Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 129 kr
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing

1690
Mässing
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlös, stilsäker design med mjuka former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Antal förborrade hål: 4 st
Antal förborrade hål: 4 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 39712-11 |
| Färg | Polerad Mässing |
| CC-mått | 101 mm |
| Längd | 120 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 15 mm |
| Djup | 27 mm |
| EAN-nr | 7316183971208 |

