
Handtag Beslag Design 5182
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
129 kr
103 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag 5182 från Beslag Design är ett klassiskt handtag i retro-stil med stilrena linjer.
Handtaget passar perfekt i klassiska och lantliga kök.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397958-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 67 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013277 |

