
Handtag Beslag Design Arpa/Bricka
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.329 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Arpa/Bricka
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| CC-mått | 192, 320 mm |
| Längd | 230, 358, 1216 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |

