
Handtag Beslag DesignArpaSvart, Längd: 342 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
CC-mått
Beskrivning
Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373072-11 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 320 mm |
| Längd | 342 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022637 |





