
Handtag Beslag DesignArpaRostfri Look, Längd: 342 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
279 kr 399 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Rostfri Look
CC-mått

Arpa
Rostfri Look, Längd: 342 mm 279 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373070-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| CC-mått | 320 mm |
| Längd | 342 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022613 |




