
Handtag Beslag Design BlokMatt svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
171 kr
136 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag med moderna stilsäkra former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343174 |
| Färg | Svart |
| Längd | 217 mm |
| Material | Metall/Plast |
| Bredd | 14 mm |
| Djup | 29,5 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316183431740 |

