
Handtag Beslag Design Boss RostfrittLängd 349 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
95 kr
76 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3044 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 349 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 14 mm |
| Djup | 36 mm |
| CC-mått | 320 mm |
| EAN-nr | 7316183044001 |

