
Handtag Beslag Design Brutus-160Svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
209 kr
169 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Brutus är ett stilrent handtag som passar in i moderna miljöer. Kombinera gärna med Knopp Brutus.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Brutus är ett stilrent handtag som passar in i moderna miljöer. Kombinera gärna med Knopp Brutus.
Recensioner
Jennie KVerifierad köpare
för 2 år sedanMjuka och bra längd
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373220-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 224 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Brutus |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180022163 |
