
Handtag Beslag Design Button
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.124 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Button
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Button är ett handtag från Beslag Design med en liten knapp på varje fot. Kan matchas med knoppen Duke.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Button är ett handtag från Beslag Design med en liten knapp på varje fot. Kan matchas med knoppen Duke.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Antik Tenn, Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 175 mm |
| Material | Zink |
| Bredd | 17 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Button |
| Produkttyp | Handtag |
