
Handtag Beslag Design CommonAntik Koppar
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 179 kr
118 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik Koppar

Common
Antik Koppar
118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett handtag som finns i både rostfri look och i antik koppar. Totallängd 170 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett handtag som finns i både rostfri look och i antik koppar. Totallängd 170 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304120-11 |
| Färg | Antik Koppar |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 170 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 19 mm |
| Djup | 30 mm |
| Utförande | Antik koppar |
| Serie | Common |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316183041208 |

