
Handtag Beslag Design Crossing 320 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.409 kr
fr.327 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Crossing 320 mm
327 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Crossing 320 mm är ett modernt handtag där trä och metall möts och skapar ett trendigt uttryck. Den del du rör vid är tillverkat av FSC-märkt trä vilket gör det varmt och behagligt att röra vid. Fötterna är av metall. En spännande blandning mellan material som matchar varandra perfekt. Handtag Crossing gör sig lika bra som kökshandtag, som på garderober, kommoder och byråer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Crossing 320 mm är ett modernt handtag där trä och metall möts och skapar ett trendigt uttryck. Den del du rör vid är tillverkat av FSC-märkt trä vilket gör det varmt och behagligt att röra vid. Fötterna är av metall. En spännande blandning mellan material som matchar varandra perfekt. Handtag Crossing gör sig lika bra som kökshandtag, som på garderober, kommoder och byråer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart, Trä/natur |
| CC-mått | 320 mm |
| Längd | 11 mm |
| Material | Trä FSC |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 328 mm |
| Serie | Crossing |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Ek/Svart, Svart |
