
Handtag Beslag Design Este 160
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.139 kr
fr.111 krFrån 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Este 160
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Este 160 är ett fint handtag från Beslag Design med behagligt grepp och en modern stil.
Handtaget passar utmärkt i moderna kök och på garderober, kommoder och byråer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Grafitgrå, Mattsvart, Rostfri Look |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 171 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 9,5 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

