
Handtag Beslag Design Este 160Mattsvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
139 kr
111 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Este 160
Mattsvart
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Este 160 är ett fint handtag från Beslag Design med behagligt grepp och en modern stil.
Handtaget passar utmärkt i moderna kök och på garderober, kommoder och byråer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343282-11 |
| Färg | Mattsvart |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 171 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 9,5 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012799 |

