
Handtag Beslag DesignFall
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.59 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj CC-mått
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fall är ett lätt handtag från Beslag Design med mjukt fall på luckan.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 370190-11B |
| Färg | Mattsvart |
| CC-mått | 16, 128 mm |
| Längd | 28, 140 mm |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Fall |
| Typ | Handtag |

