
Handtag Beslag Design Fold
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.139 kr
fr.111 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Designad av Kamper Form. Kraftfullt handtag med en tyngd på nära 200 gram. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Designad av Kamper Form. Kraftfullt handtag med en tyngd på nära 200 gram. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Grå, Antik Koppar, Rostfri Look |
| Längd | 170 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 18 mm |
| Djup | 32 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Fold |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Antik grå, Antik koppar, Rostfri look |
