
Handtag Beslag Design Fringe 160Mattsvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
189 kr
151 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Fringe 160 från Beslag Design är ett snyggt och greppvänligt handtag i borstade nyanser.
Handtaget passar som kökshandtag eller möbelhandtag.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 307222-11 |
| Färg | Mattsvart |
| Längd | 170 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| CC-mått | 160 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012966 |

