
Handtag Beslag Design Graf Mini
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 199 kr
fr.131 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Graf Mini
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Graf är ett handtag från Beslag Design med retrokänsla och mönster som gör det greppvänligt.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Richard SVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggt och prisvärt handtag!
JanVerifierad köpare
för 5 år sedanEtt handtag som passade oss både till utseende och färg. Vårt nya kök lyser verkligen upp.
+ Snygga
- Inga
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370230-11B |
| Färg | Mattsvart, Mässing, Rostfri Look |
| CC-mått | 160, 256, 1178 mm |
| Längd | 182, 278, 1200 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Graf mini |
| Typ | Handtag |

