
Handtag Beslag Design Helix med BrickaMässing, Längd: 202 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
469 kr
375 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
160 mm

Helix med Bricka
Mässing, Längd: 202 mm
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Helix är ett bågformat handtag med bricka från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag med bricka från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308543-11 |
| Färg | Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 202 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Helix |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013093 |




