
Handtag Beslag Design Hexa 160
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.189 kr
fr.151 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matchande handtag och knopp i en hexagonformad look som skapar spännande intryck när man både ser den och tar i den.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Matchande handtag och knopp i en hexagonformad look som skapar spännande intryck när man både ser den och tar i den.
Produkten är designad av Furnipart/Rikke Frost.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 169 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 11 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Hexa |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Rostfri look, Svart |
