
Handtag Beslag Design Hide Toniton
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 89 kr
fr.67 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hide Toniton
67 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toniton Greige är en mild, varm och jordnära kulör som passar fint både till naturmaterial som ek och valnöt samt till färgade fronter. Beslagens yta har en struktur som ger en behaglig taktil känsla. Kombinera gärna med Toniton's matchande snickerifärger, blandare och skåp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toniton Greige är en mild, varm och jordnära kulör som passar fint både till naturmaterial som ek och valnöt samt till färgade fronter. Beslagens yta har en struktur som ger en behaglig taktil känsla. Kombinera gärna med Toniton's matchande snickerifärger, blandare och skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| CC-mått | 25, 80 mm |
| Längd | 40, 120 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Profil |
| Serie | Toniton |
