



Handtag Beslag DesignLeccoSvart, L: 328 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
349 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
CC-mått

Lecco
Svart, L: 328 mm 349 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lecco är ett handtag från Beslag Design som är designat av italienska Marco Bortolin. Ett klassiskt och tidlöst handtag med hantverkskänsla som förgyller ditt kök, badrum, sovrum eller varför inte din garderobsdörr.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 345795-11 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 320 mm |
| Längd | 328 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 16,5 mm |
| Serie | Lecco |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180017336 |



