
Handtag Beslag Design Lines
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.159 kr
fr.129 krFrån 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lines är ett handtag från Beslag Design med moderna linjer och mjuka former som ger handtaget en exklusiv karaktär och gör att det sticker ut, samtidigt som det ger ett bra och ergonomiskt grepp. Ger en taktil känsla i handen och horisontell upplevelse för ögat.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Lines är ett handtag från Beslag Design med moderna linjer och mjuka former som ger handtaget en exklusiv karaktär och gör att det sticker ut, samtidigt som det ger ett bra och ergonomiskt grepp. Ger en taktil känsla i handen och horisontell upplevelse för ögat.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Grå, Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 170 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 17 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Lines |
| Produkttyp | Handtag |
