


Handtag Beslag DesignLip40 cc
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 209 kr
!
169 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Handtag Lip är ett elegant profilhandtag med en nätt design, tillgängligt i två längder och flera olika utföranden.
Den formade läppen ger ett bra grepp för smidig öppning och stängning av skåp och dörrar. Lip passar standardluckor (16–20mm) och har en tjocklek på 1,5mm, vilket gör det perfekt för alla typer av möbler och skåpsfronter. Handtaget skruvas bakifrån.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 343459-11 |
| Färg | Brun/Mässing |
| CC-mått | 40 mm |
| Längd | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
| Serie | Lip |
| Typ | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180029575 |


