
Handtag Beslag Design Pura
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.101 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pura
101 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pura är ett modernt handtag med stilren design. Handtaget passar bra som ett kökshandtag eller möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pura är ett modernt handtag med stilren design. Handtaget passar bra som ett kökshandtag eller möbelhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 168 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Serie | Pura |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
