
Handtag Beslag Design Slim 4025Svart, Längd 40 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 69 kr
59 kr
47 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
40 mm

Slim 4025
Svart, Längd 40 mm
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget är avsedd för montering på luckor med en tjocklek på ca 18-22 mm.
Skruv ingår.
Recensioner
Shamshad CVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt ok. En aning flimrig
BjörnVerifierad köpare
för 5 år sedanProdukten motsvarade förväntningarna.
Sven OVerifierad köpare
för 5 år sedansnygga handtag lätta att montera
Emma LVerifierad köpare
för 5 år sedanVäldigt fina i matt svart!
Sesse ÖVerifierad köpare
för 6 år sedanDåligt med skruvar med platta skruvhuvuden. Precis så man kan skära sönder fingrarna när man är i lådorna. Smart!
Carl-Åke JVerifierad köpare
för 7 år sedanProdukten bra, men totalt värdelösa medlevererade stjärnskruvar för infästning. Blir metallspån direkt och utnött stjärna. Trots att skruven bara ska skruvas in 12mm!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 305175-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 18 mm |
| Djup | 40 mm |
| EAN-nr | 7316183051757 |


