Handtag Beslagsboden B57Antik Mässing
52 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik Mässing

B57
Antik Mässing
52 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handtag från Beslagsboden i olika färger.
Små medel kan göra stora skillnader. Genom att byta ut dina gamla handtag mot nya kan ditt badrum eller kök nästan kännas som nytt. Lycka till med förnyelsen!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B570 |
| Färg | Antik Mässing |
| Längd | 91 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7391447023718 |

