Handtag DuoBad Gripen Lounge med Läder
fr.650 kr
fr.540 krSpara 17 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gripen Lounge med Läder
540 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag DuoBad Gripen Lounge med Läder är ett stilrent handtag med läderdetaljer som passar alla hem.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag DuoBad Gripen Lounge med Läder är ett stilrent handtag med läderdetaljer som passar alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Krom/Svart, Rostfri/Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Typ | Handtag |
| Serie | Gripen |
