Handtag Theofils MonopoliBrunt, Längd: 325 mm
275 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brunt
CC-mått:
320 mm

Monopoli
Brunt, Längd: 325 mm
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10131117.2SP |
| Färg | Brunt |
| CC-mått | 320 mm |
| Längd | 325 mm |
| Material | Metall/Läder |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Läder |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Monopoli |
| EAN-nr | 7332466050552 |
