Ytterdörrhandtag Beslagsboden B13
fr.512 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

B13
512 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ytterdörrshandtag i olika färger från Beslagsboden. Med en grepplängd på 110 mm och dubbel returfjäder.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Ytterdörrshandtag i olika färger från Beslagsboden. Med en grepplängd på 110 mm och dubbel returfjäder.
Samtliga Beslagsbodens ytterdörrhandtag passar till ytterdörrar med en dörrtjocklek på 40 - 80 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Krom |
| Längd | 110 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Djup | 85 mm |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 40-80 mm |
| Ytbehandling | Borstad Krom, Polerad Krom |
