Ytterdörrhandtag Beslagsboden B138B
475 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

B138B
475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Ytterdörrhandtag från Beslagsboden. Grepplängd 125 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B138B |
| Färg | Svart |
| Längd | 125 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Ytterdörrstrycke |
| Passande Dörrtjocklek | 40-80 mm |
| EAN-nr | 7391447091168 |

