Ytterdörrhandtag Beslagsboden B16Mässing
385 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing
Ytbehandling:
Polerad Mässing

B16
Mässing
385 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Ytterdörrshandtag i olika färger från Beslagsboden. Med en grepplängd på 115 mm, utan returfjäder.
Samtliga Beslagsbodens ytterdörrhandtag passar till ytterdörrar med en dörrtjocklek på 40 - 80 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B160 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 117 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Djup | 67 mm |
| Ytbehandling | Polerad Mässing |
| Passande Dörrtjocklek | 40-80 mm |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| EAN-nr | 7391447008906 |

