Ytterdörrhandtag Beslagsboden B175N Rostfri
420 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

B175N Rostfri
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ytterdörrhantag i mattborstad rostfritt stål från Beslagsboden. Med en grepplängd på 124 mm och utan returfjäder.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Ytterdörrhantag i mattborstad rostfritt stål från Beslagsboden. Med en grepplängd på 124 mm och utan returfjäder.
Samtliga Beslagsbodens ytterdörrhandtag passar till ytterdörrar med en dörrtjocklek på 40 - 80 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B175N |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Längd | 124 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Djup | 71 mm |
| Ytbehandling | Borstat Rostfritt Stål |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 40-80 mm |
| EAN-nr | 7391447045208 |
