Ytterdörrhandtag Habo Bonn
Rek. pris 658 kr
359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bonn
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Dörrhandtag av mässing från Habo med dubbelverkande returfjäder, avsett för ytterdörr med modullåshus. Elegant handtag för moderna dörrar. Med sin dubbelverkande returfjäder fungerar handtaget också med låshus där regling sker genom att handtaget lyfts. Passar till dörrtjocklek 38-70 mm. Utsprång 67 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dörrhandtag av mässing från Habo med dubbelverkande returfjäder, avsett för ytterdörr med modullåshus. Elegant handtag för moderna dörrar. Med sin dubbelverkande returfjäder fungerar handtaget också med låshus där regling sker genom att handtaget lyfts. Passar till dörrtjocklek 38-70 mm. Utsprång 67 mm.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 13255 |
| Färg | Matt Mässing |
| Längd | 125 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 67 mm |
| Detaljer | 1st innehåller 1 par |
| Serie | Bonn |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 38-70 mm |
| EAN-nr | 7317900132551 |
